ÜYELİK
ANA SAYFA
SİTE HARİTASI
İLETİŞİM
 
 
 
AKÇAOĞULLARI
MAĞAZALAR
AKÇAOĞULLARI
KURUMSAL
AKÇAOĞULLARI
BASINDA BİZ
AKÇAOĞULLARI
İ.K.
 
 
 
Kurumsal
Tarihçe, Visyon & Misyon, Sosyal Sorumluluk...
 
Tarihçe

Konya'da 1986 yılında toptan gıda sektörüne giriş yapan firmamız, AKÇAOĞULLARI GIDA ismiyle faaliyete başlamıştır.2001 yılında AKÇAOĞULLARI markasıyla  parekende sektörüne geçiş yaparak yatırımlarına bu alanda devam etmiştir.Yatırım hedefi olarak şubeleşmeyi isteyen Akçaoğulları 2010 yılına kadar 4 mağaza açmış olup,bugün ise toplamda 5 mağaza ile hizmet vermektedir.

Toplamda 4500 metrekare hizmet alanın da 110 personel ile müşterilerine nezih ve ferah ortamlarda alışveriş yapmanın mutluluğunu yaşatan AKÇAOĞULLARI MARKETLER ZiNCiRi, müşteri odaklı hizmetiyle çalışmaya devam etmektedir.Şu an konyanın 2 bölgesinde şubeleşme çalışmalarına devam eden firmamız diğer bölgelerde de arge çalışmalarını sürdürmekte ve Akçaoğulları Marketler Zinciri olarak Konyanın her bölgesine ulaşarak herkesi kaliteli hizmetle buluşturmayı amaçlamaktadır.

Kaliteli,güvenli,güleryüzlü hizmet sloganını kendine hedef edinen firmamız geniş ürün pörtföyü, güleryüzlü hizmeti kaliteli ve hesaplı ürünleriyle müşterilerine alışverişin A kalitesini sunmakta ve bundan sonrada sunacağının sinyallerini yaptığı çalışmalarla vermektedir.Akçaoğulları Marketler Zinciri sağlam adımlara büyümeye ve Konya ekonomisine katkı sağlamaya devam edecektir.

Vizyon & Misyon
Perakende sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek kendimize has temiz,düzenli ve güvenilir mağazacılık prensibimizi kaliteli güvenli güleryüzlü hizmet anlayışımızla aranılır bir marka olmak.

Mağazalarımızda temiz ve düzenli,hizmet anlayışı ile müşterilerimize alışverişin A kalitesini sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak.

İşbirliği içerisinde olduğumuz üretici ve tedarikçi firmalarla katma değer yaratan iş ortaklıkları kurmak ve devamlılığını sağlamak.

Yeniliğe ve değişime açık,özverili sadakatli etkin iletişime sahip takım arkadaşları ile müşteri memnuniyetini sağlamak.
Sosyal Sorumluluk
Sosyal sorumluluk, işletmeye, çalışanlara, yöneticilere, hissedarlara, müşterilere, tedarikçilere, topluma, devlete, çevreye ve hatta rakiplere fayda sağlayan bir kavramdır. Yani sosyal sorumluluğun temelinde “fayda” kavramı vardır. Biz de Akçaoğulları olarak, sosyal sorumluluk çalışmalarımızı her açıdan değerlendiriyoruz. Bu projelerle marka değerimizi arttırırken, toplumsal saygınlık, çalışan sadakati, etik farkındalık, adil rekabet, kamusal alanlara yatırım, çevre kirliliğinin azalması, sürdürülebilirlik gibi kazanımları da göz önünde bulunduruyoruz.
 
ANA SAYFA
KURUMSAL
BASINDA BİZ
İ.K.
MAĞAZALARIMIZ
E-INSERT
SİZLER İÇİN
İLETİŞİM
ÜYELİK
SİTE HARİTASI
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
320 89 89
Copyright © AKÇAOĞULLARI AVM Telif Hakları Akçaoğulları'na Aittir. created by masske.com